Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Registrirajte se i postanite naš član!
Dog Paws
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dog Paws

Dobrodošli na RolePlay Forum Dog Paws!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Poll
Sat

Linkovi
Pred Mesarnicom Icon_510Pred Mesarnicom Icon_710Pred Mesarnicom Icon_610Pred Mesarnicom Icon_711
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 17, dana pet vel 02, 2024 1:13 am.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Pred Mesarnicom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 9:33 am

Beta je trčala dahtajući. ˝Još malo, još malo, . . .˝ govorila je sama sebi. Bila je užasno gladna i bolio ju je trbuh. Kada je ugledala dim na kraju šume odmah je stala te polako krenula na rub strmog brežuljka. Selo je bilo veliko, ali ipak malo. Moram naći nešto za jelo˝ gunđala je pa nastavi ˝A tamo ima baš dobre hrane, koliko sam čula˝ malo je tamo sjedila i razmišljala, a zatim je kao munja potrčala niz brežuljak i ravno pred ulaz u selo.

˝Moram probati ući, a da me nitko ne vidi, ali kako to je pitanje, hmm . . . ˝ zatim joj je zamirisao miris sočnog mesa i ugledala je Mesarnicu, baš par koraka do nje. ˝Bingo!˝ zadovoljno vikne i brzim šuljajućim koracima zaputi se prema mesarnici˝Ljudi su bili toliko zadubljeni u svoje poslove da je nisu ni primjetili. ˝Miči se ti šugavo pseto!˝ viknuo je neki postariji čovjek, koji je šutnuo Betu ravno u stražnjicu. Beta se okrenula, ali se zaustavila. ˝Smiri se Beta˝ rekla je sama sebi. Da nije toliko ljudi oderala bi tog čovjeka.

Napokon je ušla u Mesarnicu! ˝WoW!!!˝ divila se ˝Koliko samo mesa ima . . .˝ počela se oblizivati. Mesnica je bila mala i neugledna. Na pultu su se mogli vidjeti ostatci mesa i krvi, a vonjalo je po nečemu crknutom. Meso je visjelo na kuki sa stropa. Bilo je to kobasica, šunke, janjetina, ovčetina, . . . . Ma sve što jedan vuk može poželjeti. Samo je pitanje kako sve to uzeti. Za to treba timski rad. Pomisli i otrči natarg u šumu po pomoć.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 11:10 am

"Hej Beta,ja ću ti pomoći,a ulov ćemo podijeliti" reče Blackey koja se pojavila na ulazu u selo
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:06 pm

˝Može˝reče uzbuđeno Beta ˝Ovo ne bi mogla sama. Daj pogledaj onog debelog mesara s nožem u ruci˝
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:10 pm

"njega prepusti meni" reče Blackey.skočila je čovjeku s nožem u ruci za vrat.Čovjek je preplašeno zamahnuo nožem ali je nije ozlijedio. "Put je slobodan,idemo dalje" reče veselo
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:12 pm

˝Ideš! Ti si fakat opasna˝ kaže joj Beta zadivljeno ˝Ajmo sad! Sve što se u usta može strpat!˝ vikne i počne grabiti meso zajedno s Blackey.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
doby_rott
Moderator
Moderator
doby_rott


Broj postova : 30
Join date : 07.07.2009

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:31 pm

Magic nije odmah opazila Betu i Blackey kada je usla, ali je vidjela nesto jako ruzno. U selu je bio neki sajam, vrvilo je od ljudi, tako da je nisu opazili. Tako hodajuci opazila je neku zivotinju na nekom kamionu. Zavezanu, i krvavu. "Je li to....?Ma ne moze biti....To je onaj vuk kojeg su ubili. Ti nitkovi."prisla je oprezno do kamiona i onjusila ga "Jadan, vec je mrtav, nista se nemoze uraditi" tako je njuskala kada je cula nekog "Hej, ti. Sad ces vidjeti" bio je to lovac "Ooo, evo nevolje. Bolje mi je da bjezim" i tako je pocela trcati. Iako je lovac isao za njom nije smio pucati, radi toga sto je to u selu zabranjeno, a i bilo je puno ljudi. Magic je naisla na mesaru. "Wow, a bas sam gladna. Koje meso...."gledala je kroz prozor, kada je opazila Betu i Blackey kako se sunjaju "Hey, pa to su Beta i Blackey"mislila je, i usla oprezno u mesaru "Cure, mogu vam se pridruziti" no tada je opazila mesara kako ide prema njima s nozem "Hey, pazite!!!" rekla je Magic. Sva sreca pa su vrata bila otvorena. Usla je u Mesaru i ujela debelog mesara za nogu. "Uzmite meso i bjezite, ja cu se pobrinuti za njega" Magic je uzela veliki komad mesa i istrcala iz prodavnice, a neki ljudi su je poceli ganjati "Necete me uhvatiti, vi nitkovi."nije se obazirala samo je bila zabrinuta za Betu i Blackey. Pobjegla je iz sela, i nisu je vise ganjali. Posto su bila dva ulaza u selo, jedan je vodio u sumu, a drugi do obale. "Mislim da cu otici malo i do obale. Nadam se da su ostale dobro" i otisla je...
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:35 pm

Beta je istrčala iz Mesnice vukući jednu dugačku kobasicu i dva pilića u ustima ˝Kujo jedna prokletka! Platit ćeš mi!!˝ vikao je za njom mesar mašući velikim nožem. ˝Kuja jesam, ali prokleta nisam˝ nasmijala se Beta svojoj šali. Kada je pobjegla iz sela utrčala je u svoju jazbinu te napokon počela jesti.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
BadGirl
Korisnik
Korisnik
BadGirl


Broj postova : 44
Join date : 07.07.2009

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 12:41 pm

Blackey je svoj dio mesa odnjela na neko osamljeno mjesto i jela."Mmmmm..kako je ukusno...moram pitati Betu što ona mislim,mogle bismo ovo češće raditi"
[Vrh] Go down
sokki
Administrator
Administrator
sokki


Broj postova : 89
Join date : 03.07.2009
Lokacija : Zagreb, Croatia

Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Emptyčet srp 09, 2009 6:12 pm

Topic je zaključan.
[Vrh] Go down
http://dog-paws.roleplaylife.net
Sponsored content





Pred Mesarnicom Empty
PostajNaslov: Re: Pred Mesarnicom   Pred Mesarnicom Empty

[Vrh] Go down
 
Pred Mesarnicom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dog Paws :: Karta :: Selo-
Forum(o)Bir: